Autocamp Hradec se nachází v meandru řeky Ohře, 6 km od historického královského města Kadaň směrem na Žatec. Toto krásné prostředí je rájem pro rybáře, houbaře a pivaře. Ve vzdálenosti 15 km od ATC se nachází město Klášterec nad Ohří s pěkným zámkem a parkem. Světoznámé lázně Karlovy Vary jsou vzdálené 40 km. Také doporučujeme návštěvu zámku Krásný Dvůr s rozsáhlým parkem nebo blízkého hradu Hasištejn

Autocamp nabízí místa pro stany a karavany s využitím elektrické přípojky (možnost celoročního umístění karavanů). Pronajímáme 4 dvoulůžkové a 14 čtyřlůžkových chatiček, 12 karavanů s dřevěným přístřeškem a 2 mobilheimy.
Přímo u chatek možnost parkování a vlastního ohniště, dřevo k dispozici na recepci (přepravka 50Kč).

K vybavení autocampu patří nové sociální zařízení (WC, sprchy, mytí nádobí a výlevka pro chemické WC), restaurace s venkovním posezením a krámek s čerstvým pečivem, chlazenými potravinami (masné a mléčné výrobky), hygienickými potřebami i grilovacími brikety. Vyměníme vám také prázdné plynové lahve za plné.

Součástí areálu je soukromý rybník, 2 ping-pongové stoly, sportovní hřiště na volejbal, nohejbal a tenis. Půjčujeme míče, pálky, rakety, petang, kroket, horská kola (dle typu 50-100 Kč/den), nafukovací čluny, lodě a padlboardy (90Kč/h, 200Kč/3h). Na píďata čeká pískoviště, kolotoč, houpačky, prolézačky se skluzavkou a trampolína. Na oslavu či párty lze objednat předuzené sele a zapůjčit gril s elektrickým pohonem.

V sezóně hrajeme každou sobotu k tanci a poslechu.
V restauraci a její blízkosti je WiFi připojení k internetu zdarma.

Těšíme se na Vaší návštěvu,

s pozdravem Jiří Malý a kolektiv.


Kemp Roku
© tvorba 2006 zdi end @ | master 2012-18 Mirabu | text correction Hana S. | poslední aktualizace: 4. 8. 2019